Vítězství v krajské soutěži ZŠ v plavání

28.11.2018 10:44

Mgr. Jaromír Krejčí

plavání, které pořádala tradičně ZŠ Arménská. Ve startovní listině byli i žáci naší školy, kteří předvedli

skvělé výkony. Chlapci si hravě poradili s konkurencí a v obou kategoriích získali 1.místa. Složení týmu

bylo následující: z 8.B Dominik Adamec, Petr Honek, Šimon Pěnička (první místa ve svých kategoriích),

z 9.B Aleš Doležel, Jan Babáček, Michal Kubín (druhá místa ve svých kategoriích). K pohodovému

průběhu závodu přispěla asistence našich žákyň z devátých tříd. Děkujeme a gratulujeme našim žákům

k předvedeným výkonům a přejeme hodně štěstí do budoucna.

Mgr. Jaromír KrejčíDne 27.11. 2018 se v bazénu na Lesné konalo městské a krajské kolo základních a středních škol v