Pořádali jsme okresní kolo OVOV

27.04.2017 10:25

 

Již osmý ročník Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů (OVOV) započal Okresním kolem na naší ZŠ Arménská, pod záštitou medailistky z LOH Šárky Kašpárkové.

Zúčastnilo se ho více než 150 nadšených sportovců z osmi ZŠ.

V kategorii družstev se naše škola umístila na krásném 3. místě. Tým bojoval ve složení: Inka Babánková, Dominika Čížková, Clementina Fraňková, Helena Juříčková, Richard Hajský, Martin Matyšek, Tomáš Pospíšil, Aleksandar Valachev. Vzhledem k zisku úctyhodných 21644 bodů si družstvo zajistilo postup do červnového Krajského finále.

V kategorii jednotlivců sbírala naše škola jedno ocenění za druhým. Celkově jsme 10x stanuli na stupních vítězů.

První místo vybojoval Martin Moliš, druhou příčku ve své kategorii obsadili Adriana Mášová, Helena Juříčková, Inka Babánková, Sára Říhová, Zdeněk Toman, David Hladovec, Daniel Švancara a pomyslný bronz brali Albert Edes a Hynek Žlůva.

Všem našim žákům patří velký dík za skvělé výkony a vzornou reprezentaci školy. Po organizační stránce proběhlo vše hladce a svižně. K bezproblémovému průběhu celé akce přispěl sehraný tým našich učitelů a desítky pomocníků z řad našich studentů. Díky všem a hodně štěstí v Krajském kole!                                                                                                                                                                                        

Mgr. Jaromír Krejčí