Pohár Moravy 10 a 11letého žactva

28.01.2019 09:37

Pohár Moravy 10letého žactva, který se konal 8.-9.12.2018 v Třebíči:
Z naší školy se zúčastnili celkem 3 plavci z 5. B. Zaplavali si mnoho nových osobních rekordů a velmi pěkně závodili, za což jim náleží samozřejmě velká pochvala. Nejlepších výsledků dosáhla Valerie Vlková, která získala 5 medailí z individuálních startů, byla 1x první, 1x druhá a 3x třetí. V individuálních disciplínách ještě Šimon Melichar vybojoval jedno 3. místo. Dále plavci zabodovali ve štafetách, kde se umístili 2x na prvním místě. Doufejme, že budou i nadále poctivě trénovat, aby v létě několik umístění těsně pod stupni vítězů proměnili v medaile.

Pohár Moravy 11letého žactva, který se konal 8.-9.12.2018 v Brně:
Z naší školy se zúčastnili plavci:   z 6. B. Vojta Brzobohatý, Jan Klobása, Filip Winter,  Adéla Křepelková, Sára Říhová a z 5. B Adam Rak, dále jeden plavec, jehož jméno rodiče nepovolili zveřejnit, a Adam Mičánek, který se nominoval, ale bohužel onemocněl. Téměř na všechny starty si děti zaplavaly osobní rekordy. Nejlepších výsledků dosáhli Adéla Křepelková a Adam Rak, kteří získali bronzovou medaili. Další bronz přidali plavci v polohové štafetě. Gratulujeme!!