Plavci z Arménské slavili úspěchy na Mistrovství ČR v plavání základních škol

24.01.2018 11:22

V pondělí 22. 1. 2018 se konalo Mistrovství ČR plavání základních škol v Jindřichově Hradci, kde měla naše škola zástupce v řadách dívek i kluků. Do celorepublikového kola postupuje z krajského vždy jedno vítězné družstvo dívek a kluků. Po několika letech se našim plavcům podařilo krajské kolo vyhrát a výborně reprezentovat na MČR. Družstvo dívek nakonec obsadilo krásné 3. místo. Kluci jeli obhajovat titul, který získali na minulém MČR. Obhájit vítězství se jim sice nepovedlo, ale zaujali také velmi krásné 2. místo. Domů jsme vezli tím pádem dva velké poháry, koláče a i medaile z individuálních startů. Zde bych vyzdvihl výkony především Honzy Šuláka, který zvítězil na 50 m znak, dále Alberta Edese, který byl druhý na 50 m prsa a Heleny Juříčkové, která vybojovala bronz na 50 m prsa. Ostatní plavci se také neztratili, protože k výborným umístěním družstev přispěli svými zaplavanými disciplínami a jejich bodovým ohodnocením. Všem patří poděkování a velká pochvala!