Druhý stupeň žil florbalem

30.10.2017 10:19

Stále oblíbenější sport florbal si našel své příznivce i na naší škole. Chlapci z 8. B se rozhodli uspořádat ve čtvrtek dne 19. října 2017 florbalový turnaj

Mezi sebou soutěžilo celkem 8 smíšených týmů žáků a žákyň z 6. až 9. tříd a také tým učitelů. Není nic lepšího, než vidět své učitele v akci. Ze spolužáků se stali fanoušci a za jejich nadšeného povzbuzování si první místo vybojoval tým 9. A, stříbrnou příčku obsadili sportovci z 6. A+C, na třetí pozici se umístili zástupci 9. B a bramborová medaile zbyla na pořadatele, 8. B. Jako ocenění si vítězové odnesli pohár a ostatní úspěšní soutěžící drobné dárky.

Turnaj se velmi vydařil a všem účastníkům po něm zůstala dobrá nálada. Už teď se těšíme na další ročník.