Arménská v televizní soutěži U6

15.11.2017 07:22

Ahoj,

v úterý 17.10. 2017 se zástupci z naší školy - jmenovitě: Oliver Žďánský, Filip Hladík, Helena Juříčková, Terka Sedláčková, Klára Pěchoučková, Kája Murčová, Vojta Vrzal a v neposlední řadě i velká podpora a dozor pan učitel Juráš. V takto silné sestavě jsme se vydali na natáčení vědomostní soutěže do vědeckého centra VIDA v Brně.

Začátek náročného dne jsme započali všemi možnými přípravami, (zapojování mikrofonů – tzv. „uší“, makeupování, atd.) malou či velkou svačinkou a ze strany děvčat hromadou selfíček. Asi po hodině jsme se stali hlavními hvězdami pořadu U6.

Během dne jsme zdolali mnoho nástrah a soutěží, ve kterých jsme nejen zkoušeli znalosti, ale také fyzickou zdatnost, psychickou odolnost a zdržení se vulgarismů v zápalu hry. Mezi pauzami, které byly kratší než přestávky ve škole (a to už je co říct) jsme si vychutnali výtečný oběd a užili si atrakcí ve VIDě (v překladu rozuměj - dělali blbosti).

Den plný zážitků jsme zakončili společnou fotkou a vydáním se kolem 9 hodiny večerní na svoje základny do svých nejmilejších postelí.

A teď si říkáte, jak to vlastně dopadlo? Na to si počkejte do 19.11. (tedy v neděli) na ČT-D:! Uvidíte záběry plné emocí, radostí, vzteku a napětí až do poslední kapky, kde ani Nebezpečné vztahy nebo Ulice nepřekonají souboj mezi ZŠ Arménskou a Moravskou Novou Vsí.

Pořad začíná ve 12:25. Pevné nervy.

https://decko.ceskatelevize.cz/u6-uzasny-svet-vedy

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                  Klára Pěchoučková, 8.B