3. místo Natálie Bagárové v celostátní soutěži

27.10.2015 10:25

Celostátní pěvecká soutěž Slavíci ve školní lavici

Společnost A kluby ČR pořádá každoročně pěveckou soutěž Slavíci ve školní lavici.  Jedná se o  hudební soutěž, která je určena pro děti a mládež z celé republiky (jedná se o školy základní, střední a odborná učiliště). Cílem tohoto projektu je přispět k smysluplnému trávení volného času dětí a mládeže, pomoci dětem prostřednictvím soutěže posílit osobnost dětí a dodat jim sebevědomí.

Přihlášení soutěžící zaslali v červnu své nahrávky společnosti A kluby. Došlé nahrávky pak byly  posuzovány odbornou porotou, která vybrala finalisty celé soutěže.

 Vybraní účastníci se zúčastnili finále, ve kterém  na živo soutěžili před odbornou porotou a publikem. Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií dle věku . 

Žákyně ZŠ Arménská Natálie Bagárová z 8. třídy byla porotou vybrána do finále soutěže, které se konalo v pátek 23. 10. 2015 v sále Břetislava Bakaly v Brně.  Natálka soutěžila ve 2. kategorii  14 – 18 let. V této kategorii zpívalo celkem 30 dětí z celé České republiky. V těžké konkurenci  obsadila naše žákyně Natálie Bagárová krásné 3. místo. Natálce blahopřejeme a přejeme hodně pěveckých úspěchů.                             

                                                                                                                 Mgr. Jolana Hůrková, učitelka