Obvodní kolo Poháru rozhlasu

22.05.2017 08:14

Atletické závody Poháru rozhlasu se konaly tradičně na stadionu Moravské Slavie 9.5. a 11.5. kde naši žáci a žákyně v kategorii mladší (6. a 7. třída) a starší (8. a 9. třída) bojovali v Obvodním kole. Zatímco v úterý počasí atletům moc nepřálo, čtvrtek byl prosluněn a připravil ideální podmínky. Nutno podotknout, že po oba atletické dny naše děvčata zcela zastínila naše hochy, co se výsledků týče. Mladší žáci skončili na celkovém 5.místě, starší žáci se umístili na 3.místě. Mladší žákyně stanuly na stupních vítězů na stříbrné pozici, stejně jako starší žákyně, které o svém umístění na druhé příčce, kterou získaly o pouhých 9 bodů, rozhodly v poslední možné disciplíně - běhu na 800 m - kde se o skvělé výkony postaraly Helena Juříčková a Denisa Spáčilová. Díky těmto druhým místům slaví naše žákyně, mladší i starší, postup do Okresního kola Poháru rozhlasu, které se uskuteční na stadionu VUT pod Palackého vrchem. Chlapcům přejeme zlepšené výkony do příštího roku a děvčatům hodně štěstí při bojích v Okresním kole.